دکوراسیون هالیوودی

با توجه به ریشه عصر طلایی فیلم سازی و طراحی های پایه بالای آن، سبک داخلی نیز به عنوان هالیوود گلم معروف است که تماماً درام و پر زرق و برق است و نمونه های دیگری که به سبک های دیگر از جمله دکور هنری، طراحی مدرن و چینیگرایی و هر چیزی که حس تجملگرایی را می گیرد، مربوط می شود.

عاشقان بالقوه سبک سلطنتی هالیوود بسیار ساده هستند. اگر از اجرا در تولیدات نمایشی لذت می برید، یا از طرفداران سینمای کلاسیک هستید، و چندین آهنگ نمایشی و به همه چیزهای فریبنده و زیبا علاقه داشته باشید، این درباره شما صدق می کند .

چگونه می توان سبک دکوراسیون هالیوودی را در خانه خود بکار برد؟

جزئیات زیادی وجود دارند که می توانید اضافه کنید تا باعث شود منزل تان احساسی شبیه به یک ستاره هالیوودی داشته باشد. فقط به خاطر داشته باشید، مهمان ها و گفتگو ها باید در خط مقدم فضای زندگی شما باشند، نه مبلمان. مبلمان و لوازم کوچک و کم منزل و لوازم جانبی به اندازه، برای اتاق نشیمن شما مناسب خواهد بود.

برای اتاق خوابتان، تخت خواب را با ملحفه پر کنید و بالش ها را بالا تکیه دهید. شما می توانید با آویزان کردن آینه ها در اطراف خانه خود و نمایش تکه هایی که اصیل هستند و نه عمومی این کار را خوب انجام دهید. همچنین، سعی نکنید که اسباب و اثاثیه خود را به دیوار تکیه دهید، چون این کار، فضا را سرد و بی روح و کسل کننده می کند.

الگوها به تزیین سبک هالیوودی کمک ویژه ای می کنند ، به این صورت که طرح های شبکه ای، نقوش آرت دکو و نئوکلاسیک، راه راه های پهن و اشکال هندسی همه می توانند جزء این الگوها بوده و در زیباتر شدن دکوراسیون داخلی منزل شما کمک کنند.

نگاهی به جزئیات مهم سبک دکوراسیون داخلی هالیوودی
رنگ های جیغ

رنگ های روشن و شاد مثل فیروزه ای، بنفش، نارنجی و سرخابی انرژی موردنیاز این فضاها را تأمین می کند اما فراموش نکنید که بهتر است روی یک طیف رنگی تمرکز کنید و با رنگی رنگی کردن دکوراسیون داخلی خود زیبایی اصلی را از بین نبرید .

مبلمان کوچک ولی مجلل

تمرکز اصلی در این سبک دکوراسیون داخلی بر روی افراد است به همین علت از مبلمان کم ارتفاع و کوچک استفاده می شود تا افرادی را که روی آنها نشسته اند، تحت شعاع قرار ندهند، در این سبک اگر در فیلم های هالیوودی دقت کرده باشید طراحان داخلی از چیدمان مبلمان در پیرامون اتاق یا گروه کردن آنها جلوی تلویزیون پرهیز می کنند.

سبک های معماری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *