سبک روستیک جدید


طراحی داخلی روستیک یا همان روستایی، ترکیب کاملی از طراحی راحت، بدون اغراق و دکوراسیون عملی و کاربردی را برای ایجاد یک فضای داخلی روستیک دلنشین فراهم می کند. مواد طبیعی به عنوان پایه و مبنای شروع ایجاد دکوراسیون خانه روستایی، با حساسیت به کار می روند و از زیبایی های اصیل مواد طبیعی برای ایجاد فضایی دنج و زیبا استفاده می شود. به شومینه های آتش، تخته های چوبی درخت بلوط و اثاثیه راحت فکر کنید. در دکوراسیون روستایی، نکته اصلی ایجاد یک محیط آرام و ارگانیک است که در آن ایده های تزئینی اهداف دوگانه را ارائه بدهند.

شما در این سبک در حال بازگرداندن خانه خود به زیبایی های اصیل آن و افشای ویژگی های آن هستید.

رنگ در طراحی داخلی روستیک

با تنالیته های خنثی برای دیوارهای طراحی داخلی روستیک شروع کنید. اضافه کردن رنگ و طراوت با شروع با یک پالت رنگی خنثی، به شما این امکان را می دهد تا از ویژگی های اتاق خود استفاده کنید. دیوارهای سفید ویژگی های چوب طبیعی را برجسته می کنند. رنگ سفید به چوب اجازه می دهد تا خودش را به خوبی نشان داده و به کانون اتاق شما تبدیل شود. وقتی سایه های خنثی را در اطراف عناصر چوبی به کار می برید، اطمینان حاصل کنید که از نظر رنگی نزدیک به هم نباشند، در حقیقت به آن ها اجازه دهید یکدیگر را تقویت کنند، با هم مخلوط نشده و در هم گم نشوند. اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی در مقابل یکدیگر کنتراست داشته باشند.

اگر یک چوب با رنگ روشن انتخاب کنید، احساس زندگی در یک کلبه چوبی را تجربه خواهید کرد.

طراحی داخلی روستیک با مواد طبیعی

چوب را به عنوان یکی از اصلی ترین مواد طبیعی در طراحی داخلی روستیک، در نظر بگیرید. کفپوش های چوبی را که برای طراحی الهام گرفته از روستا مناسب هستند، انتخاب کنید.

همچنین تخته های چوبی نشانه ای از لوکس بودن را به خانه شما می دهند. اگر در خانه خود تیر و تیرچه دارید، آن ها را در طراحی داخلی خود نشان داده و پنهان نکنید.

سبک های معماری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *